Jsem: Muž Žena Mám zájem o: Muže Ženu
Z:
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Ve věku od: do:

Žena - Míla, 47

Míla, 47

Praha

Dá se v mém věku, najít normální rozumná žena, která si přeje mít fungující rodinu? Chtěl bych najít trvalý vztah s ženou, co má buď děti do cca 10 let věku ve vlastní nebo střídavé péči, nebo s ženou, co by riskla se mnou dítě. Jsem 47-letý kluk 170 vysoký a 85 vážící bezdětný vdovec hledající nový smysl života, jsem zaměstnaný, bez psychických problémů, jsem kuřák a nepiji.

Žena - Vasek, 35

Vasek, 35

Plzeňský kraj

Poznámky fajn ženskou...

Muž - Daniel, 16

Daniel, 16

Jihomoravský kraj

Zdravím. Jsem Daniel. Rád bych se seznámil s nějakou pěknou slečnou z Jihomoravského kraje. Je mi 16 brzo 17 a chtěl bych s někým trávit volný čas. Dej like a přidám si tě.

Žena - Robert, 44

Robert, 44

Plzeňský kraj

Na pohodu

Muž - Aneta, 15

Aneta, 15

Jihočeský kraj

Jsem milá hezká moc ne je mi 15let hledam kluka věk 15-17 napiste na fb dijana dijanecka

Muž - pavel, 35

pavel, 35

Jihočeský kraj

ahoj jsem pavel horvath, je 3 atou cestou hledam holku k sobe rovnou.aby mela smysl pro humor a smysl pro zivot.aby si nehrala na neco co neni aby byla skromna mela srdce.attdmoje zaliby sou jizda na koni , bojove sporty, prochazeni po prirode nebo na hrade to je vsechno co bych tomu dodal

Muž - Vítek , 23

Vítek , 23

Vysočina

Rád bych se touto cestou seznámil se Slečnou/Dívkou ale moc tomu nedávám že tu nějaká dá najít která to myslí zcela vážně a upřímně jako já. Nehledám modelku či krásku snů či dokonalou ale holku která ví co chce a jde si za tím a dokáže milovat srdcem tak jako já. Do 30 let víc ne. Mám rád sport, kino a procházky.

Žena - Tomáš, 27

Tomáš, 27

Středočeský kraj

Jsem pozitivní normální kluk :)

Muž - Lenka, 47

Lenka, 47

Moravskoslezský kraj

Bydlím v Třinci a je mi 47 let. Myslím, že jsem spolehlivá, upřímná, dobrosrdečná, pracovitá. Ráda bych potkala muže - spřízněnou duši, která nechce už být sama. Jak se říká, ve dvou se to lépe táhne. Nejsem modelka, ale obyčejná ženská, která je plná elánu, optimismu - chtěla bych potkat člověka, se kterým mi bude dobře, nám oběma. Nehledám muže jen na sex !!